Uskoro počinjemo s novom sezonom KMNL-a „fra Bonifacije Ivan Pavletić“ kojoj se nadam se svi iskreno veselimo jer kako kaže naš sluga Božji Ivan „Kad su zemaljske stvari tako lijepe kako li će tek biti nebeske“.
Svima vam ovom prilikom izražavam svoje veliko divljenje i zahvalu za sve uložene žrtve koje su učinile da proteklo prvenstvo bude jedno istinsko kršćansko svjedočanstvo.
U ovu novu sezonu ulazimo s još većim zanosom i oduševljenjem približiti dobroga Isusa onima koje ćemo na turnirima susretati, a isto tako i da u sportskom smislu nadmašimo sebe i ostvarimo što bolji rezultat.
Dragi mladi prijatelji Krista i nogometa, znajte kad iskusimo da je nešto dobro onda to trebamo dati i drugima.
Stoga je pred nama svima jedan sveti zadatak, pozvati i druge da nam se priključe u slavljenju Kristove dobrote i ljubavi kroz ovu predivnu igru koju nam je darovao.
Bog vas blagoslovio!
Voditelj KMNL-a Vlado Sučec
Prijave za četvrtu sezonu Katoličke malonogometne lige "brat Bonifacije Pavletić" Sisačke biskupije!
✍️ prijavi svoju župnu momčad
⚽️ mladići 16 - 33 godine
4️⃣ 4+1, 2*15 min

