Katolička malonogometna liga
brat Bonifacije Pavletić
Sisačka biskupija
VIJESTI
KATEGORIJE

Događaji

DatumVrijemeNaziv događaja 
28.09.201909:15Hodočašće mladih u Svetište Majke Naših Stradanja u Gori
26.10.201909:00Sv. Misa, Početak KMNL
30.11.201909:001. duhovni susret 2. sezone KMNL "brat Bonifacije Pavletić"
11.12.202110:00Sv. Lovro - Sv. Nikola biskup
11.12.202110:40Sv. Lovro mučenik - Sv. Antun Pustinjak
11.12.202111:20BDM Kraljica mučenika - Preobraženje Gospodnje
11.12.202112:00Kraljica Mira - Sv. Rok
11.12.202112:40Sv. Ivan Nepomuk - Sv. Nikola biskup
11.12.202113:20Sv. Lovro - Sv. Lovro mučenik
11.12.202114:00Sv. Antun Pustinjak - BDM Kraljica mučenika
11.12.202114:40Preobraženje Gospodnje - Kraljica Mira
11.12.202115:15Sv. Rok - Sv. Ivan Nepomuk
09.01.202214:00Sv. Petar apostol - Sv. Petar
09.01.202214:00Sv. Alojzije Gonzaga - Sv. Petar apostol
09.01.202214:40Sv. Alojzije Gonzaga - Sv. Antun Padovanski mladi
09.01.202216:00Sv. Petar - Sv. Antun Padovanski
09.01.202217:00Sv. Antun Padovanski - Sv. Antun Padovanski mladi
22.01.202210:00Preobraženje Gospodnje - Sv. Nikola biskup
22.01.202210:40Kraljica Mira - Sv. Lovro mučenik
22.01.202211:20Sv. Rok - Preobraženje Gospodnje
22.01.202212:00Sv. Nikola biskup - Sv. Antun Pustinjak
22.01.202212:40Sv. Lovro mučenik - Sv. Rok
22.01.202213:20Sv. Lovro - Kraljica Mira
22.01.202214:00Sv. Antun Pustinjak - Sv. Ivan Nepomuk
22.01.202215:20Sv. Ivan Nepomuk - Sv. Lovro
19.02.202210:00Sv. Nikola biskup - Kraljica Mira
19.02.202210:40Preobraženje Gospodnje - Sv. Antun Pustinjak
19.02.202211:20BDM Kraljica mučenika - Kraljica Mira
19.02.202212:00Sv. Nikola biskup - Sv. Rok
19.02.202212:40Sv. Antun Pustinjak - Sv. Lovro
19.02.202213:20Sv. Rok - BDM Kraljica mučenika
19.02.202214:00BDM Kraljica mučenika - Sv. Lovro
20.02.202210:40Sv. Antun Padovanski mladi - Sv. Petar apostol
20.02.202214:00Apostoli Sv. Dominika - Sv. Petar
20.02.202215:20Sv. Alojzije Gonzaga - Apostoli Sv. Dominika
20.02.202216:00Sv. Petar apostol - Sv. Antun Padovanski
20.02.202216:40Sv. Antun Padovanski mladi - Sv. Petar
20.02.202217:20Sv. Antun Padovanski - Apostoli Sv. Dominika
28.05.202200:00Sv. Antun Pustinjak - Sv. Rok
28.05.202209:00Kraljica Mira - Sv. Ivan Nepomuk
28.05.202209:40Sv. Rok - Sv. Lovro
28.05.202210:20Sv. Ivan Nepomuk - BDM Kraljica mučenika
28.05.202211:30BDM Kraljica mučenika - Sv. Nikola biskup
28.05.202212:15Sv. Lovro mučenik - BDM Kraljica mučenika
28.05.202213:00Sv. Nikola biskup - Sv. Lovro mučenik
05.06.202200:00Sv. Antun Padovanski mladi - Apostoli Sv. Dominika
05.06.202216:00Sv. Antun Padovanski - Sv. Alojzije Gonzaga
05.06.202216:50Sv. Petar - Sv. Alojzije Gonzaga
24.06.202218:30Sv. Lovro - Preobraženje Gospodnje
24.06.202219:00Sv. Ivan Nepomuk - Preobraženje Gospodnje
24.06.202220:00Sv. Lovro mučenik - Sv. Ivan Nepomuk
24.06.202220:30Preobraženje Gospodnje - Sv. Lovro mučenik

Kalendar

Katolička malonogometna liga "brat Bonifacije Pavletić" - Sisačka biskupija
Adresa:Trg bana J. Jelačića 9
44000 Sisak
IBAN: HR 3623 4000 9151 0918 238
E-mail: kmnlsibi@gmail.com
Mob. +385 922761460
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


Društvene mreže:


KMNL 2019. Svi podaci vlasništvo su KMNL